Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Zdvižno-posuvné systémy (HST portály)

Zdvižno-posuvné dvere, čiže HST portály, umožňujú vybaviť dom presklenou stenou prakticky neobmedzených rozmerov. HST profily presvetľujú interiér a pôsobivo ho prepájajú s balkónom, terasou, či záhradou. Napriek značnej hmotnosti sa krídla ovládajú jednou rukou, takže s nimi nebudú mať problém ani deti. Pritom šetrí miesto, krídla sa zasúvajú do seba a v miestnosti neobmedzujú manipulačný priestor. Na rozdiel od posuvno-sklopných dverí (PSK), nemožno krídla HST profilov vyklápať.

PLASTOVÉ HST PORTÁLY

Najdostupnejšie dvere, s dlhou životnosťou

HLINÍKOVÉ HST PORTÁLY

Vysoko odolné okná s moderným designom

DREVENÉ HST PORTÁLY

Klasické dvere, s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami

DREVOHLINÍKOVÉ HST PORTÁLY

Drevené dvere s hliníkovým opláštením.

Konštrukcia zdvižno-posuvných dverí je extrémne pevná a zaručuje dlhodobú funkčnosť, tesnosť a odolnosť voči vetru a dažďu. Skvelé tepelno-izolačné vlastnosti profilov a zasklenia špeciálnym trojsklom, umožňujú veľkoplošné presklené steny využiť aj v domoch, s nízkoenergetickým a pasívnym štandardom. Zdvižno-posuvné dvere sú vhodné aj pre objekty, ktoré vyžadujú bezbariérový prístup.

HST profily vyrábame z plastu, hliníka, dreva i drevohliníka. Dostupné sú v jedno, až štvorkrídlej konfigurácii.

Povrchová úprava zdvižno-posuvných dverí, je závislá na zvolenom materiáli. Drevené profily si môžete nechať natrieť krycím lakom, alebo prírodnou lazúrov, ktorá zvýrazní prirodzenú kresbu dreva. Pre povrch plastových, hliníkových a drevohliníkových profilov, môžete voliť zo širokej škály farieb a dekórov, vrátane verných imitácii dreva.

HST profily osadzujeme masívnym kovaním popredných európskych výrobcov.

 

Kontaktujte nás so svojim dopytom