Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Vchodové dvere do rodinných domov

Vstupné domové dvere sú bránou do Vášho súkromia, a plnia teda nielen estetickú, ale aj bezpečnostnú funkciu. Vchodové dvere, pre rodinné domy vyrábame z plastu, hliníka, dreva a drevohliníka.

Môžete si vybrať jednokrídlové, aj dvojkrídlové vchodové dvere, v štandardných a neštandardných rozmeroch.

Materiál, design a farebnosť, zladíme s použitými oknami, či balkónovými dverami.

K dispozícii je široká škála farebných odtieňov a dekórov. Dodávame rôzne typy prahov, vrátane prahov pre pohodlný bezbariérový vstup. Vyberať môžete z mnohých dverových výplní, kľučiek a ďalších doplnkov. Vonkajšie domové dvere osadzujeme vysoko kvalitným   a spoľahlivým kovaním popredných európskych výrobcov.

NAŠA PONUKA VCHODOVÝCH DVERÍ PRE RODINNÉ DOMY

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Plastové vstupné dvere vynikajú minimálnymi nárokmi na údržbu a veľmi výhodnou cenou. Vyberať môžete z bohatej škály farieb a dekórov, napr. s imitáciou hliníka, alebo dreva. Vyššie nároky spĺňajú kvalitné nemecké profily SALAMANDER, alebo vybrané profily z rady RI Line.

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Výhodou hliníkových vstupných dverí je značná tvarová stabilita, pevnosť a z nich plynúca odolnosť voči opotrebovaniu a poškodeniu. Hliník je veľmi odolný, aj voči počasiu a pritom nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.

 

DREVENÉ EURO VCHODOVÉ DVERE

Drevené vstupné dvere, ponúkajú jedinečný prírodný dizajn a vynikajúcu tepelnú izoláciu. Oba parametre možno výrazne ovplyvniť voľbou konkrétneho dreva. Vzhľad je možné dokonalo zladiť so štýlom stavby, vďaka tvarovej variabilite profilov a širokej ponuke prírodných lazúr i lakov.

DREVOHLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Opláštením vonkajšej strany drevených vchodových dverí, dosiahneme vyššej odolnosti voči poveternostným vplyvom, nižšie nároky na údržbu a výrazné predĺženie životnosti. Zlepšia sa aj tepelno-izolačné vlastnosti dreva.

Kontaktujte nás so svojim dopytom