Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Vonkajšie vchodové dvere do bytových domov a panelákov

Vyrábame kvalitné a bezpečné vchodové dvere do bytových, najmä panelových domov. Jedná sa o vstupné dvere do spoločných priestorov bytoviek a panelákov, nie o dvere do bytov.

Vchodové dvere môžu byť z plastu, hliníka, dreva a drevohliníka. Z dôvodu extrémnej záťaže a rizík neúmyselného, aj úmyselného poškodenia, odporúčame predovšetkým hliníkové vstupné dvere. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou, odolnosťou proti deformácii, aj vplyvu počasia. Nároky na údržbu sú prakticky nulové.

Moderné hliníkové profily, s prerušeným tepelným mostom, dosahujú veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Šetria preto náklady na vykurovanie spoločných priestorov. K dispozícii je veľa farieb a dekórov, vrátane imitácii prírodných povrchov. Vchodové dvere tak môžete dokonale zladiť s fasádou vášho bytového domu.

Obvyklou výplňou hliníkových vstupných portálov je sklo. Môžete voliť bežné, alebo bezpečnostné sklo, ktoré lepšie odoláva škrabancom a pokusom o rozbitie. Možno voliť aj pevnú, nepriehľadnú výplň.

Vyhovieme akejkoľvek predstave projektanta o konfigurácii krídel, o madlách a kľučkách. Dvere vybavíme potrebnými typmi zámkov, automatických zatváračov, zvončekových tabiel a poštových schránok.

Kontaktujte nás so svojim dopytom