Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Tradície a zásady našej spoločnosti 

Tradíciu výroby okien a dverí rozvíjame v spoločnosti RI OKNA už viac, ako dvadsať rokov. Vyladili sme výrobné postupy a naďalej ich zdokonaľujeme. Naučili sme sa chápať potreby zákazníkov a vychádzať im v ústrety.

Základom našej práce je vaša spokojnosť a dlhoročné partnerstvo.

Prajeme si, aby ste boli dlhodobo spokojní s fungovaním našich výrobkov. Preto pozorne načúvame vašim prianiam, otázkam i pochybnostiam. Poskytujeme pravdivé a otvorené informácie o vlastnostiach našich okien a dverí. Spolupracujeme s vami na architektonickom riešení, aby sme zohľadnili individuálny charakter vášho domu, alebo bytu.

Každý vyrobený kus podrobujeme systematickej kontrole, takže naše linky opúšťa v dokonale funkčnom stave. Skúsené montážne tímy odvádzajú kvalitnú prácu. Vďaka hustej sieti servisných pracovísk sme vám nablízku, kedykoľvek potrebujete poradiť, alebo pomôcť s nejakým problémom.

Také sú tradičné vlastnosti výrobkov a služieb spoločnosti RI OKNA.


HISTÓRIA

Spoločnosť RI OKNA as vznikla v roku 1994 a zamerala sa na výrobu a montáž prvotriednych plastových okien, dverí a ich príslušenstva. V roku 2006 sme do výrobného programu zaradili tiež hliníkové okná, dvere, interiérové ​​steny a presklené hliníkové fasády.

Na jar 2008 sme sprevádzkovali jeden z najväčších a najmodernejších výrobných areálov svojho druhu v Európe a naše produkty posunuli na samú špičku súčasných technologických možností.

Získaním majority v spoločnosti WD OKNA v marci 2017 ponúkame našim zákazníkom, tiež drevené okná a dvere.


Výroba

Okná a dvere vyrábame na nemeckých obrábacích centrách ELUMATEC®, z nemeckých značkových profilov SALAMANDER®, alebo z vlastných, veľmi kvalitných profilov RI Line®.

Ako jedni z prvých výrobcov na slovenskom trhu sme zaviedli systémy riadenia:

  • ISO 9001 (manažment kvality produkcie),

  • ISO 14001 (zodpovednosť voči životnému prostrediu) a

  • OHSAS 18001 (manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).

Nič z toho k úspechu nestačí. Zdrojom dobrej povesti a spokojnosti s našimi produktami, je predovšetkým poctivá komunikácia so zákazníkmi a dobre odvedená práca pri výrobe i montáži.

V roku 2012 nám Asociácia českých výrobcov otvorových výplní, udelila certifikát ZARUČENE ČESKÁ OKNÁ. Potvrdzuje pôvod našich produktov a garantuje, že všetky výrobné operácie na výrobkoch RI Okná, sú vykonané v Českej republike.