Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Tieniaca technika

Ako váš byt, alebo dom ochrániť pred prehrievaním a nežiaducimi pohľadmi zvonku? Interiérové ​​zatienenie reguluje množstvo svetla a tepla, ktoré prúdi do miestnosti a vytvára v nej príjemnú atmosféru. Exteriérové ​​žalúzie a rolety navyše znižujú riziko vlámania a dotvárajú dizajn stavby. Všetka tieniaca technika v našej ponuke, sa vyrába z kvalitných materiálov, vyznačuje sa prevádzkovou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Ľahko sa inštaluje, aj ovláda. Vždy môžete vyberať z mnohých farieb a dizajnových možností. Bráňte svoj byt, či dom pred prehrievaním a stratou súkromia.

Dôležité - Tieniacu techniku ​​ponúkame, iba k našim novým oknám a dverám. Tieniaca technika je samostatne nepredajná. V prípade záujmu označte Vami vybranú tieniacu techniku ​​v dopyte. V kalkulácii potom bude zahrnutá orientačná cena, pre Vami zadané rozmery okien, či dverí v potrebnom počte.

ROLETY DO OKIEN

Ponúkame vonkajšie predokenné rolety alebo klasické vnútorné rolety. Presnú ponuku objednávajte u našich predajcov.

OKENNÉ ŽALÚZIE

Ponúkame vnútorné interiérové ​​žalúzie alebo alebo vonkajšie exteriérové ​​žalúzie. Presnú ponuku objednávajte u našich predajcov.