Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Služby

Dlhodobá funkčnosť nových okien a dverí závisí na rade správne vykonaných krokov, premysleným výberom počínajúc a profesionálnym servisom končiac

V každej fáze sa môžete spoľahnúť na naše znalosti, dlhoročné skúsenosti a odbornú pomoc.


NAŠE SLUŽBY PRE VÁS


1. ODBORNÉ PORADENSTVO PRI VÝBERE

Základom spokojnosti s novými oknami a dverami je správny výber. Každá stavba je individuálna a vyžaduje si individuálne posúdenie. Je nutné vybrať materiál, zvoliť profil zodpovedajúci nárokom na tepelno-izolačné a ďalšie mechanické vlastnosti, farby, dekóry, doplnky atď.

Naši pracovníci sú dostatočne erudovaní, aby vám na vaše otázky zrozumiteľne odpovedali a odporučili ideálne riešenie.

Svoj projekt môžete osobne prediskutovať s našimi pracovníkmi na viac ako 100 predajných miestach spoločnosti RI OKNA v ČR a SR, alebo telefonicky na informačnej linke číslo +420 800 746 562. Potrebné informácie radi dodáme aj vášmu projektantovi, alebo architektovi.

2. NEZÁVÄZNÁ A BEZPLATNÁ CENOVÁ PONUKA

Aby ste sa mohli v pokoji správne rozhodnúť, ochotne vám spracujeme cenovú ponuku. Na zadanie svojich požiadaviek použite podrobný, alebo stručný dopytový formulár.

Podrobná požiadavka je určená klientom, alebo projektantom, ktorí majú jasno v technických parametroch jednotlivých okien a dverí a požadujú presnú cenu svojho zámeru. Stručná požiadavka slúži klientom, ktorí si chcú svoju predstavu upresniť konzultáciou s našimi odborníkmi.

V prvom prípade dostanete podrobnú a prehľadnú cenovú ponuku emailom, v druhom prípade najprv vaše potreby a požiadavky telefonicky upresníme.

Cenové ponuky sú bezplatné, nezáväzné a spracovávame ich do 48. hodín.

Zaujíma vás cena pre váš projekt? Zašlite nám podklady pre rozpočet!

3. BEZPLATNÉ ZAMERANIE

Dôležitou podmienkou spoľahlivej funkcie okien a dverí, je presné zameranie stavebných otvorov, ktoré zabezpečia naši pracovníci.

Zameranie na vás nekladie žiadne požiadavky, okrem sprístupnenia domu, alebo bytu. Zameranie je rýchle a bezplatné.

Viac informácií o zameraní stavby

4. ODBORNÁ MONTÁŽ

Akonáhle sú okná, alebo dvere vyrobené, upresníme termín montáže, okná a dvere privezieme na dohodnutú adresu.

Najprv zdemontujeme staré okná, alebo dvere, ktoré potom ekologicky zlikvidujeme. Do uvoľnených stavebných otvorov starostlivo zasadíme nové okná a dvere, zapravíme špalety a osadíme parapety. Namontujeme vybrané doplnky a všetko starostlivo nastavíme. Miesto upraceme, vysvetlíme vám obsluhu, odovzdáme návod na použitie a spíšeme protokol o odovzdaní diela.

Základné informácie o montáži

Podrobnejšie informácie o priebehu montáže a požiadavkách na vašu súčinnosť, potom nájdete v článku poradne.

Ako sa pripraviť na montáž

5. ZÁRUČNÝ SERVIS

Na okná a dvere spoločnosti RI OKNA poskytujeme 5-ročnú záruku. V prípade výskytu chýb sa obráťte na predajné miesto, alebo nás kontaktujte tu.

 

6. POZÁRUČNÝ SERVIS

Okná a dvere spoločnosti RI OKNA sa vyznačujú veľmi dlhou životnosťou. Je ale možné, že počas tejto doby budú vyžadovať drobnú opravu, alebo nastavenie.

V takom prípade sa obráťte na pracovníkov, ktoréhokoľvek predajného miesta, ochotne vám vyjdú v ústrety.