Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Siete proti hmyzu

Ochrana pred dotieravým hmyzom je nevyhnutnou podmienkou domácej pohody, najmä vo vrcholiacom lete. Medzi všetkými ochrannými prostriedkami je sieť najúčinnejším a 100% ekologickým riešením. Rám siete je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov. Vysoká tuhosť materiálu zaručuje trvalé vypnutie sieťoviny a výbornú odolnosť voči klimatickým vplyvom.Tiež sieťovina zo zmesi polyestéru a skleného vlákna je veľmi odolná a nedeformuje sa ani pri vysokých teplotách na priamom slnku.

Siete proti hmyzu pasujú do všetkých okenných profilov a možno ich vyrobiť aj pre atypické okná. Rám je v okne, alebo dverách uchytený pomocou kovových držiakov, háčikov, závesných pántov, alebo pružinových kolíkov. Vloženie aj vybratie siete, je veľmi jednoduché a vylučuje poškodenie okenného, ​​resp. dverového rámu. Dodáme vám tiež pevné siete proti hmyzu, ktoré možno kombinovať s vonkajšou roletou. Základné farebné prevedenie rámu siete je biele, hnedé, alebo v imitácii dreva. Na želanie dodáme rámy v akejkoľvek farbe. Sieť je tmavá a dokonale priehľadná.

DôležitéSiete proti hmyzu sú samostatne nepredajné. V prípade záujmu označte siete proti hmyzu v dopyte. V kalkulácii bude zahrnutá orientačná cena sietí, pre Vami zadané rozmery okien,či dverí v danom počte.

OKENNÉ SIETE

DVEROVÉ SIETE