Praktické odkazy

Kontakt

Mám záujem o ponuku
zaslať dopyt

Na stiahnutie

Dotazník spokojnosti
vyplniť dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
RI_poradna_uspory_30_1

Úspory až 30% energií

V dnešnej dobe, kedy ceny energií stúpajú, je téma úspor stále viac aktuálna. S našimi oknami ušetríte až 30 % celkových úspor na spotrebovanej energii. V našej spoločnosti RI OKNA poskytujeme okná so systémom tesnení, ktorý je natoľko kvalitný, že oproti starým oknám môžete ušetriť až 50 % tepla, ktoré by inak cez okná uniklo.

Ako minimalizovať tepelné straty

Unikať teplo nám bude vždy. Úplne zásadný podiel na tom majú okná, potom dvere, múry a strop. Najmenej uniká teplo podlahou. Ak chcete ušetriť, stavte na trojsklá. Správny počet komôr sa odvíja okrem iného od hĺbky stavebného otvoru. U dnešných technológií už nezáleží na materiáli okien, rozdiely priepustnosti sú medzi nimi v zanedbateľnom percente. Dôležitejšia je kvalita použitých materiálov.

Infografika zobrazující rozdíl v tepelném toku zastaralým a moderním oknem s jednoduchým
nebo vícenásobným zasklením a jednokomorovým nebo vícekomorovým profilem.

Kvalitné materiály u VEKA profilov

V RI OKNA si vážime dlhodobo pestované vzťahy s našimi partnermi. Ako jeden z popredných odberateľov prémiových profilov od nášho partnera VEKA poskytujeme iba tie najlepšie profily na trhu. VEKA profily plastových okien majú prepracovaný systém komôr, ktoré sa vyznačujú silným izolačným výkonom.

Profily sú vyrábané v tej najvyššej triede A podľa európskej normy STN EN 12608. Nešetria na materiáli profilov, ktoré sú dosť široké aj na uchytenie objemnejších trojskiel. Komory sú v dostatočnom rozostupe od seba, aby správne plnili funkciu izolácie.

Rovnako vďaka kvalitnej inštalácii od našich technikov v RI OKNA nehrozia problémy s deformáciou krídiel, priehybmi profilov alebo rýchle opotrebovanie kovania. Správna montáž od kvalifikovaných pracovníkov v RI OKNA a bezchybné výpočty pre plastové okná na mieru Vám zaručia návratnosť investície, ktorá sa odrazí vo vašich úsporách. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete si zadať dopyt. Poskytujeme odborné poradenstvo a realizáciu na kľúč. Sme spoľahlivý partner pre Váš projekt.

Neviete si rady? Obráťte sa na nás. Radi Vám poradíme

Súvisiaci

Mám záujem
o ponuku

Zadajte nezáväzný dopyt, na základe ktorého Vám naši špecialisti zostavia individuálnu cenovú ponuku podľa Vašich požiadavkov a prianí.