Praktické odkazy

Kontakt

Mám záujem o ponuku
zaslať dopyt

Na stiahnutie

Dotazník spokojnosti
vyplniť dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
RI_poradna_Site_1

Siete proti hmyzu – moderné a estetické

Obzvlášť v lete, kedy sa hmyz vyznačuje vysokou aktivitou, nás môžu potrápiť lietavé aj nelietavé chrobáky, muchy a osy. Pritom potrebujeme vetrať a nechať v našej domácnosti prúdiť čerstvý vzduch. V tomto prípade sa odporúčajú siete proti hmyzu.

Cena

V prípade záujmu si zadajte siete proti hmyzu do dopytu. Siete môžeme nainštalovať na všetky typy okien, pre každé okno sa nájde riešenie. Orientačnú cenu sietí spočítame na základe rozmerov vašich okien.

Vzhľad siete

Moskytiéra môže byť aj esteticky príjemným doplnkom celého domu. Dnes už neplatí, že sa do okna v zásade nehodí. Pôsobí skôr ako nevyhnutný doplnok mnohých moderných stavieb, ktorý nijako nenarúša celkový vzhľad budovy.

Materiál a farba

Siete sú vyrobené zo skleného vlákna potiahnutého PVC. To zaručuje vysokú životnosť, odolnosť proti poveternostným vplyvom, striedanie teplôt a korózii. Nie je nutné ju počas roka dávať dole.

Dodávame ich v niekoľkých farebných prevedeniach – bielej, hnedej alebo v imitácii dreva. Lištami sa potom siete do okna pribijú a na prianie si môžete vybrať akúkoľvek farbu rámu tak, aby sa k oknu presne hodila. Poskytujeme siete ako na okná, tak na dvere.

Nahradenie sietí a ich funkcie

Siete proti hmyzu môžu nahradiť screenové rolety. Majú nižšiu priepustnosť svetla a vytvárajú tieň. Horšie nimi prechádza vzduch, čo môže byť oboje výhoda aj nevýhoda. Zabráni vniknutiu väčšieho hmyzu. Na druhú stranu, siete tiež tienia, ale len nepatrne. Sú vyrobené tak, aby boli čo najtmavšie, a pritom dobre priehľadné a priedušné. Nebráni teda výhľadu von. Zachytáva peľ, vzduch v dome tak bude čistejší. Bráni vniknutiu veľkého i menšieho hmyzu, cez siete sa nič nedostane.

Údržba 

Údržba sietí je jednoduchá. Namočíte hubku alebo mäkkú kefku do mydlovej vody a jemnými ťahmi siete umyjete. Umývajú sa aspoň raz za rok, v peľovej sezóne aj častejšie. Vďaka tomu budú vyzerať stále ako nové.

Neviete si rady? Obráťte sa na nás. Radi Vám poradíme

Súvisiaci

Mám záujem
o ponuku

Zadajte nezáväzný dopyt, na základe ktorého Vám naši špecialisti zostavia individuálnu cenovú ponuku podľa Vašich požiadavkov a prianí.