Praktické odkazy

Kontakt

Mám záujem o ponuku
zaslať dopyt

Na stiahnutie

Dotazník spokojnosti
vyplniť dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
RI_poradna_nechte_si_spocitat_1

Nechajte si spočítať úsporu s novými oknami

Ceny energií sa neustále zvyšujú. Podstatný podiel na úsporách tepla majú okná. Pri kúpe nových okien je teda zníženie spotreby na tepelných energií považované za jednu z hlavných požiadaviek.

Spočítame vám, koľko ušetríte

Pokiaľ sa chcete poradiť, koľko s novými oknami usporíte, príďte na našu pobočku RI OKNA. Spočítame Vám, koľko s novými oknami od RI ušetríte, a vypracujeme celkovú kalkuláciu ponuky Vám na mieru. Budete mať tak prehľad a záruku, že Vami danú predstavu splníme, aby ste sa tak mohli vyvarovať tepelným stratám cez okná, popr. dvere.

Prečo uniká teplo cez okná

Najčastejšie prefukuje medzi krídlom a rámom. V tom prípade môžete skúsiť utiahnuť kovanie a znovu nastaviť okno, presný návod nájdete tu. Ďalej okno nemusí byť utesnené pri zasklení, čo býva spôsobené nekvalitným spracovaním. Najzložitejšie je opraviť tesnenie okna priamo pri ostení kvôli zlej montáži, pretože sa nezaobíde bez zásahu do steny.

Kvôli nekvalitným a málo odolným materiálom a príliš tenkým plastovým profilom sa okná môžu rosiť, žltnúť a spolu s ďalšími komponentmi aj rýchlejšie opotrebovať.

Infografika zobrazující rozdíl v tepelném toku zastaralým a moderním oknem s jednoduchým
nebo vícenásobným zasklením a jednokomorovým nebo vícekomorovým profilem.

Záruka kvality od RI OKNA

U nás v RI vykonáva zameranie a inštaláciu okien skúsený personál. Vyberáme si tie najkvalitnejšie materiály na trhu s dôrazom na ich funkčnosť a estetiku. Poskytujeme 5-ročný záručný servis s garanciou rýchlej zákazníckej obsluhy. Navyše máme viac ako 100 pobočiek v celej SR, môžete si teda vybrať niektorú v blízkosti vášho bydliska a kedykoľvek prísť alebo zavolať aj v pozáručnej dobe.

Neviete si rady? Obráťte sa na nás. Radi Vám poradíme

Súvisiaci

Mám záujem
o ponuku

Zadajte nezáväzný dopyt, na základe ktorého Vám naši špecialisti zostavia individuálnu cenovú ponuku podľa Vašich požiadavkov a prianí.