Praktické odkazy

Kontakt

Mám záujem o ponuku
zaslať dopyt

Na stiahnutie

Dotazník spokojnosti
vyplniť dotazník

Sledujte nás

RI OKNA
Ruka na okne

5 dôvodov, prečo staviť na kvalitu a vybrať si RI OKNA

Hľadáte okná, dvere alebo posuvné systémy pre svoj nový dom? Nie ste si istí, ako si vybrať dodávateľa? V tomto článku pre vás máme 5 dôvodov, prečo staviť na kvalitu a spoľahlivosť, hodnoty, ktoré sprevádzajú značku RI OKNA od jej založenia v roku 1994.

Najvyššia kvalita profilov

Vlajkovou loďou nášho sortimentu sú jednoznačne okná. Tie sa vyrábajú výlučne z nemeckých profilov VEKA, ktoré sú testované a certifikované na najvyššej úrovni kvality. Okná navyše vyrábame priamo u nás v Českej republike, čo vám zaručuje nielen vysokú kvalitu, ale aj dostupnosť a rýchlosť dodania!

Profesionálna montáž

Všetci naši technici sú vyškolení, a čo je najdôležitejšie, certifikovaní profesionáli. To znamená, že montáž našich okien prebehne vždy bez problémov a okná vám budú robiť radosť a budú spoľahlivé niekoľko rokov.

Poradíme vám

Nie ste si istí, aký typ okien bude pre váš dom alebo projekt najlepší? Radi vám poradíme, aké riešenie je pre vás najlepšie, aby dizajn okien čo najlepšie podčiarkol celkový vzhľad. Nejde nám o to, aby ste boli videní, ale aby vám naše výrobky prinášali maximálne potešenie. Bezplatná konzultácia a nezáväzná cenová ponuka sú samozrejmosťou a ako bonus ponúkame aj bezplatný prieskum!

Záruka a popredajný servis

Okrem toho, že na naše okná a dvere poskytujeme 5-ročnú záruku, ponúkame aj popredajný servis! Hoci sú naše výrobky veľmi kvalitné a majú dlhú životnosť, z času na čas môžu vyžadovať drobné opravy alebo úpravy. V takom prípade sme tu pre vás.

Sme vám nablízku

Vďaka našej veľmi hustej sieti regionálnych predajcov sme vám vždy nablízku. V Českej republike máme 6 značkových pobočiek a viac ako 100 predajných miest! Okrem toho vyvážame aj do Švajčiarska, Talianska, na Slovensko a do Rakúska.

Prečo práve VEKA

Spomenuli sme nášho profilového dodávateľa VEKA. Čím sú však jej profily výnimočné?

Pretože plastové okná a dvere triedy A sú v súčasnosti najlepšie na trhu. To pre vás znamená účinnejšiu tepelnú izoláciu, ktorá vám, samozrejme, šetrí náklady na vykurovanie. Tým sa však výhody profilov triedy A nekončia, pretože ponúkajú aj lepšiu ochranu proti hluku, ako aj lepšiu ochranu pred nezvanými hosťami a celkovo dlhšiu životnosť. Profily triedy A majú garantovanú hrúbku steny 3 mm a vynikajúce vlastnosti materiálu, vrátane napríklad stability a pevnosti v rohu.

Plastové okná a dvere VEKA sú preto veľmi perspektívnym riešením pre každý projekt, či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu. V ponuke je viac ako 1 000 rôznych tvarov, takže sa nestane, že by ste nemali na výber.

O jedinečnosti profilov VEKA svedčí nespočetné množstvo vynikajúcich referencií, ako aj jej raketový rast z malej regionálnej spoločnosti na popredného svetového výrobcu profilových systémov, ktorý pôsobí na štyroch kontinentoch so 6 500 zamestnancami. VEKA skrátka znamená kvalitu, a preto sme radi, že vám môžeme poskytnúť najvyššiu možnú kvalitu našich výrobkov.

Neviete si rady? Obráťte sa na nás. Radi Vám poradíme

Súvisiaci

Mám záujem
o ponuku

Zadajte nezáväzný dopyt, na základe ktorého Vám naši špecialisti zostavia individuálnu cenovú ponuku podľa Vašich požiadavkov a prianí.