Praktické odkazy

Kontakt

Mám záujem o ponuku
zaslať dopyt

Na stiahnutie

Dotazník spokojnosti
vyplniť dotazník

Sledujte nás

RI OKNA

Prečo plastohliníkové okná a dvere

Pri plastohliníkových oknách sú prémiové profily VEKA z vonkajšej časti pokryté hliníkom pre vyššiu odolnosť proti poveternostným vplyvom. Hliník dodáva plastovému oknu z exteriérovej časti atraktívny moderný vzhľad a predlžuje životnosť okna s minimálnymi nárokmi na údržbu. Kombinácia týchto dvoch materiálov navyše zaručuje perfektnú tepelnú a protihlukovú izoláciu.

Architektonické možnosti

Vyrábame okná v akomkoľvek tvare aj veľkosti, dokážeme vypracovať aj atypické zadanie. Ponúkame klasické profily VEKA® SOFTLINE 70 AD, VEKA® SOFTLINE 82 AD, ktoré sú z vonkajšej strany opláštené hliníkovým klipom, či systémami zdvižne posuvných dverí VEKASLIDE, ALPHALINE 90 a všetky systémy profilov VEKA 70 mm. Ručíme za kvalitu okien vďaka dôkladnému dodržiavaniu technologických postupov za využitia najmodernejších technológií.

Široká variabilita farieb

Pri vonkajšom hliníkovom opláštení máme takmer neobmedzené možnosti úpravy od práškového lakovania vo všetkých odtieňoch RAL po eloxovanie. V závislosti na individuálnych požiadavkách sú možné aj viacfarebné riešenia. Pri pohľade z interiéru napríklad zostať biele alebo foliované vo vybranej farbe alebo dekore dreva.

Možnosť renovácie

Prípadné poškodenia povrchu (škrabance, škvrny) je možné pomerne jednoducho opraviť. V prípade väčších závad je možné do značnej miery stolárskymi postupmi rekonštruovať aj celé okno. Na hliníkové opláštenie ponúkame retušovacie sady s príslušnou farbou Vami zvoleného opláštenia.

Ako sa správne starať o plastohliníkové okná?

Pravidelná a správna údržba plasthliníkového okna ovplyvňuje jeho vzhľad a funkčnosť. Zistite, ako môžete niekoľkými jednoduchými krokmi predĺžiť životnosť svojich hliníkových okien.