Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Posuvné sklopné systémy PSK

Posuvné skladacie dvere alebo portály PSK sa ovládajú jednou kľučkou a stávajú sa tak zaujímavou alternatívou ku klasickým dvojkrídlovým balkónovým dverám. Dvere sa dajú vyklopiť a miestnosť sa dá priebežne vetrať. Posuvné skladacie dvere sú k dispozícii v jednokrídlovom aj dvojkrídlovom vyhotovení. Dvere PSK sú cenovo dostupnejším variantom posuvných systémov. Farbu portálov PSK môžete ľahko zladiť s oknami, pretože sa používajú rovnaké vzory.

Konštrukcia zdvižno-posuvných dverí je extrémne pevná a zaručuje dlhodobú funkčnosť, tesnosť a odolnosť voči vetru a dažďu. Skvelé tepelno-izolačné vlastnosti profilov a zasklenia špeciálnym trojsklom, umožňujú veľkoplošné presklené steny využiť aj v domoch, s nízkoenergetickým a pasívnym štandardom. Zdvižno-posuvné dvere sú vhodné aj pre objekty, ktoré vyžadujú bezbariérový prístup.

Salamander Streamline 76 PSK

Salamander ® Streamline 76 PSK

Tepelná izolácia Udaž 0,82 W/m2K
Prostup tepla rámu1,2 W/m2.K
Protihlukové33 - 45 dB
KováníSiegnia AUBI®
Hĺbka rámu76 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant76/ 82 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)68/ 80/ 120
Barvastandard / REN
Počet tesnení2
Určeniedo zástavby
Počet komôr5 alebo 7

Řada Streamline patří k základním řadám, které Vás uspokojí především svou cenou. Tento profil s dorazovým těsněním, které se hodí převážně do zástavby, vyniká lepší spárovou průvzdušností. Součástí okna je teplý meziskelní rámeček. Možnost zasklení skla až do tloušťky 49 mm. Vybrat si můžete z dvojskla nebo trojskla. Značkové celoobvodové kování Siegenia s mikroventilací zajišťuje dostatečné bezpečí pomocí zpevněných bezpečnostních bodů.

Veka PSK

VEKA ® SOFTLINE 82 PSK

Tepelná izolácia Udaž 0,73 W/m2K
Prostup tepla rámu0, 92 W/m2K
Protihlukové33 - 38 dB
KováníSiegnia AUBI®
Hĺbka rámu82 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant82 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)73/ 84/ 124
Barvastandard / Veka vzorník
Počet tesnení3
Určenievšetky typy stavieb
Počet komôr7

Veka PSK sa vyrába z profilu SOFTLINE, ktorý svojou univerzálnou hĺbkou 82 mm umožňuje realizovať ako rekonštrukcie, tak aj novostavby či nízkoenergetické stavby. Vonkajšie steny profilov s hrúbkou 3 mm zaručujú splnenie aktuálnych najvyšších štandardov (profil triedy A podľa STN EN 12608). Hranaté prevedenie profilu lahodí oku a je nadčasové. Súčasťou je teplý medzisklenný rámik. Výška zasklievacej drážky 28 mm redukuje tepelné mosty. Značkové celoobvodové kovanie Siegenia s mikroventiláciou zaisťuje dostatočné bezpečie pomocou spevnených bezpečnostných bodov. Povrch sa dá veľmi ľahko ošetrovať vďaka rovným plochám medzi krídlom a osadzovacím rámom.