Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Plastové okná a dvere na mieru

Vyrábame plastové okná a dvere rôznych typov, pre všetky typy stavieb i rekonštrukcii. Dodáme vám klasické i francúzske okná otváravé, výklopné aj posuvné, balkónové, terasové i vstupné dvere.

Kľúčovou výhodou našich plastových okien a dverí je presnosť, spoľahlivosť a vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré vyhovejú aj pasívnemu energetickému štandardu. Vďaka dokonale zvládnutej výrobe ich dokážeme ponúknuť za veľmi priaznivú cenu.


PONUKA PLASTOVÝCH OKIEN

PLASTOVÉ KLASICKÉ OKNÁ

Okná bežných rozmerov s otváravými a výklopnými krídlami

PLASTOVÉ FRANC. OKNÁ

Okná veľkých rozmerov, ktoré slúžia aj na vstup do záhrady, či na terasu

PLASTOVÉ POSUVNÉ OKNÁ

Okná s posuvom, ktoré šetria miesto a uľahčujú manipuláciu

 

PONUKA PLASTOVÝCH DVERÍ

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Bezpečné a odolné dvere, ako vstup do vášho domu

PLASTOVÉ DVERE NA BALKÓN / TERASU

Dvere určené k vstupu na balkón, alebo terasu

 

 


KVALITA PLASTOVÝCH OKIEN A DVERÍ

Zaručene české okná vyrábame od roku 1994 v našom bzeneckom závode, jednom z najmodernejších v Európe. Vysokú kvalitu výrobkov so značkou RI OKNA, oceňujú nielen na domácom, ale aj slovenskom, rakúskom, nemeckom, holandskom a talianskom trhu. Vďaka plnej automatizácii a vysokej produktivite práce, dokážeme aj najlacnejšie typy okien a dverí vyrobiť v nadpriemernej kvalite.

PROFILY

Okná a dvere vyrábame z nemeckých profilov SALAMANDER® a vlastných profilov RI Line®. Všetky profily sa vyznačujú (vo svojich cenových kategóriách), nadštandardnou tvarovou pevnosťou a izolačnými schopnosťami.

Zákazníci si najviac obľúbili špičkový profil SALAMANDER BluEvolution 82 MD a cenovo veľmi výhodný RI TREND Line 3D. Oba sú dostupné pre všetky druhy našich okien a dverí, v najrôznejších tvaroch a rozmeroch.

DESIGN A PRÍSLUŠENSTVO

Plastové okná rozhodne nemusia byť len biele. Môžete vyberať z mnohých dekórov imitujúcich drevo, alebo kov. Máme pripravenú aj bohatú ponuku príslušenstva, kľučkami počínajúc a žalúziami končiac.

ÚDRŽBA

Plastové profily majú minimálne nároky na údržbu. Postačí občasné umytie vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami.

UVAŽUJETE O PLASTOVÝCH OKNÁCH, ALEBO DVERÁCH?

Radi sa vám budeme venovať!  Vysvetlíme rozdiely medzi jednotlivými typmi, objasníme technické detaily, zodpovieme otázky a odporučíme optimálne riešenie. Povieme vám, ako zákazka prebieha, zadarmo zameriame váš byt, či dom a pripravíme prehľadný a nezáväzný rozpočet.

FOTOGALÉRIA REALIZÁCII- PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

Kontaktujte nás so svojim dopytom