Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Jednokrídlové a dvojkrídlové balkónové dvere

Jednokrídlové a dvojkrídlové balkónové dvere, sú klasickým riešením vstupu na balkón, či terasu v rodinných domoch, aj v panelových bytoch. Konštrukčne sa veľmi často integrujú so susednými oknami.

Balkónové dvere vyrábame najčastejšie z plastu, ale aj z dreva, hliníka a drevohliníka. Zostavu dverí a okna dodáme v rovnakom materiáli, v stavebnej hĺbke, dizajne, farbe i dekóre, takže spolu dokonale splynú.

Krídla balkónových dverí možno otvárať dovnútra, aj von.  Ak sa otvárajú von, sú osadené so špeciálnymi bezpečnostnými pántami. Môžete zvoliť krídla iba otvárave, alebo otvaravo-sklopné. Tie potom umožňujú aj ventiláciu a mikroventiláciu. Všetky balkónové dvere možno vyrobiť ako bezbariérové ​​a uzamykateľné.

Pre balkónové dvere väčších rozmerov odporúčame voliť robustnejšie a tvarovo stabilnejšie profily. Naši pracovníci vám ochotne poradia.

Úžitkovú hodnotu nových jednokrídlových, či dvojkrídlových dverí s oknami, môžete zvýšiť zaobstaraním vhodných kľučiek a madiel. Pozrite si aj ponuku žalúzií, ktoré bránia prehrievaniu miestnosti v sparných letných dňoch.

Kontaktujte nás so svojim dopytom