Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Hliníkové vchodové dvere

Mechanické vlastnosti hliníka prepožičiavajú vstupným dverám mimoriadnu odolnosť voči poškodeniu, častému používaniu a klimatickým vplyvom. Vybrané typy profilov, s doplnkovým tesnením a prerušeným tepelným mostom, vykazujú veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Vzhľad dverí môžete ľubovoľne tvoriť čo do tvaru, konfigurácie krídel, vzhľadu, zasklenia a farebnosti. Podľa požiadaviek zákazníka používame štandardné, alebo bezpečnostné zasklenie hladkým, alebo ornamentným sklom. K dispozícii sú aj hliníkové vchodové dvere, s nepriehľadnými panelmi, s hrúbkou 13-61 mm.

Obrovskou výhodou hliníkových vstupných dverí sú minimálne nároky na údržbu a extrémne dlhá životnosť. Dvere sú štandardne vybavené tesnením zo syntetickej gumy a 20 mm vysokým prahom. Na želanie ich doplníme kvalitným kovaním popredných európskych výrobcov, doplnkovými bezpečnostnými prvkami, zvončekovými tablami, automatickými zatváračmi a ďalšími užitočnými doplnkami.

K hliníkovým dverám si u nás vyberiete aj hliníkové okná v rovnakom prevedení.

PONZIO®
PT 50

PT 50
Protihlukové34 dB
Hĺbka rámu52 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant52 mm
BarvaRAL a dekory hliníka
Počet tesnení2
UrčenieKancelárie, pokladničné boxy a deliace steny
Počet komôr1

Tento profilový systém bez tepelnej izolácie je určený predovšetkým pre tvorbu vnútorných konštrukcií, ako sú kancelárie, pokladničné boxy, deliace steny a pod. Používa sa tiež na výrobu posuvných dverí. Zasklenia je možné jedno alebo dvojsklom, ponúkame taktiež ornamentálne skla alebo nepriehľadné panely.

PONZIO®
PE 78 N / PE 78 N+

PE 78 N / PE 78 N+
Tepelná izolácia Ud1,1 - 1,6 W/m2.K
Hĺbka rámu78 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant78 mm
BarvaRAL a dekory hliníku
Počet tesnení2
UrčenieRD a stavby s požiadavkami na čo najlepšie izolačné vlastnosti
Počet komôr3

Systém je jedným z najviac energeticky účinných riešení

PONZIO®
PE 78 N HI

PE 78 N HI
Tepelná izolácia Ud1,0 - 1,4 W/m2.K
Hĺbka rámu78 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant78 mm
BarvaRAL a dekory hliníku
Počet tesnení2
UrčenieObjekty s maximálnymi požiadavkami na tepelnoizolačné vlastnosti
Počet komôr3

Tento systém je jedným z prvých energeticky účinných riešení vďaka špeciálnemu odizolovanie vybraných časť (uzavretá komora pod sklom, vyplnenie komory tepelného mostu izolačnou vložkou). Zasklenie / Výplne dvojsklom alebo trojsklom, ornamentálnym sklom alebo nepriehľadnými panely s hrúbkou 23-61 mm. Maximálne rozmery Konštrukciou jednokrídlových sú 1400 x 2500 mm, dvojkrídlových 2500 x 2500 mm.

PONZIO®
PE 78 EI

Tepelná izolácia Ud1,9 W/m2K
Prostup tepla rámuUf = 2,7 - 2,5
Hĺbka rámu78 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant78 mm
Počet tesnení2
UrčenieKomerčné objekty (EI 30 a EI 60, EI 120)
Počet komôr3

Pre vnútorné i vonkajšie protipožiarne steny s požiarnou odolnosťou EI 30 a EI 60 alebo pre fixné pole podľa normy EI 120

 

Hliníkové vchodové dvere sú ideálnou voľbou, pri vysokých nárokoch na odolnosť voči poškodeniu, aj dizajn. Hodia sa ako pre rodinné, tak pre bytové domy.

ZASKLENIE VCHODOVÝCH DVERÍ

Všetky pevné výplne, možno v rôznom pomere plôch kombinovať so zasklením najrôznejších tvarov. Podľa nárokov na tepelno-izolačné vlastnosti môžete voliť dvojsklá, alebo trojsklá.

Povrch skla môže byť hladký a teda priehľadný. Ak je priehľadnosť dverami nežiaduca, vyberte si pieskované sklo, alebo niektorý z mnohých druhov ornamentných skiel. K dispozícii sú aj špeciálne bezpečnostné sklá, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Plná výplň

 

Bezpečnostné sklo

 

Ornamentné sklo

 

Štandardné sklo

 

Ostatné zasklenie

 

DVEROVÁ VÝPLŇ

Druh dverovej výplne určuje vzhľad, tepelno-izolačné a bezpečnostné vlastnosti dverí. Pevné výplne možno kombinovať so sklenenými tabuľami rôznych veľkostí, tvarov a povrchov. Dverové výplne odoberáme od špičkového výrobcu Perito.

V našej ponuke nájdete široký výber plastových, alebo hliníkových dverových výplní. Tiež výplne z HPL dosiek.

Celú ponuku nájdete na špeciálnej stránke, s kompletnou ponukou dverových výplní.

FARBY

Pozrite si najobľúbenejšie varianty našich zákazníkov a vyberte si aj vy! Vzorkovník farieb nájdete tu.

 

Kontaktujte nás so svojim dopytom