Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Hliníkové okná a dvere na mieru

Vyrábame hliníkové okná a dvere mnohých typov a rozmerov. Sú ideálne pre komerčné stavby a moderné rodinné domy s nadčasovým dizajnom.

Môžete voliť okná bežných rozmerov, francúzske okná i rozsiahle presklené fasády. Krídla môžu byť tradičné, výklopné i posuvné. Dodáme vám aj hliníkové balkónové, terasové alebo vstupné dvere.

Zákazníci volia hliníkové okná, alebo dvere pre ich extrémnu životnosť (môžu slúžiť až 60 rokov), pôsobivý moderný dizajn a tvarovú stabilitu. Špeciálne zateplené profily dosahujú veľmi solídne tepelno-izolačné parametre.

Nevýhodou hliníka je - v porovnaní s plastom - vyššia nákupná cena. Porovnanie s drevom už ale vychádza v prospech hliníka s tým, že návratnosť investície je pri hliníku bezkonkurenčná.

Vďaka dokonale zvládnutým technológiám dokážeme vyrábať hliníkové okná i dvere, za veľmi zaujímavé ceny.


PONUKA HLINÍKOVÝCH OKIEN

HLINÍKOVÉ KLASICKÉ OKNÁ

Okná bežných rozmerov s otváravými a výklopnými krídlami

HLINÍKOVÉ FRANC. OKNÁ

Okná veľkých rozmerov určená k vstupu na terasu alebo do záhrady

HLINÍKOVÉ POSUVNÉ OKNÁ

Okná s posuvom pre úsporu miesta a uľahčenie manipulácie

PONUKA HLINÍKOVÝCH DVERÍ

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

Bezpečné a odolné dvere na vstupe do vášho domu

HLINÍKOVÉ DVERE NA BALKÓN / TERASU

Dvere určené na vstup na balkón, alebo terasu


KVALITA HLINÍKOVÝCH OKIEN

České hliníkové okná vyrábame v Bzenci už od roku 1994. Náš výrobný závod patrí k najmodernejším v Európe. Pre výborný pomer kvality a ceny sme sa presadili, ako na domácom, tak na zahraničných trhoch - na Slovensku, v Rakúsku, Nemecku, Holandsku a Taliansku.

PROFILY

K výrobe hliníkových dverí a okien používame špičkové profily Ponzio®. Vynikajú pevnou, tvarovo stálou konštrukciou a mimoriadnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. K zaskleniu volíme vysoko kvalitné dvojsklá, alebo trojsklá osvedčených výrobcov.

Z profilov Ponzio® vyrobíme okná a dvere najrôznejších tvarov, rozmerov a konfigurácií, vrátane extrémne veľkých francúzskych okien.

DESIGN A PRÍSLUŠENSTVO

Hliníkové okná a dvere sú predurčená pre moderné architektonické koncepty. Bohatá škála farieb umožňuje dokonale zladiť rámy s farbou fasády, alebo s ňou naopak vytvoriť pôsobivé farebné kombinácie. Ponúkame samozrejme aj bohaté príslušenstvo kľučiek, zámkov, vonkajších i vnútorných žalúzií atď.

ÚDRŽBA

Hliníkové profily sú skvelé v tom, že nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu.

UVAŽUJETE O PLASTOVÝCH OKNÁCH, ALEBO DVERÁCH?

Sme vám k dispozícii! Predstavíme vám možnosti, vyjasníme technické podrobnosti, zodpovieme otázky a navrhneme to najlepšie riešenie. Bezplatne zameriame váš dom a pripravíme bezplatnú a nezáväznú kalkuláciu.

FOTOGALÉRIA REALIZÁCII - HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

Kontaktujte nás so svojim dopytom