Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Dverové výplne

Druh dverovej výplne určuje vzhľad, tepelno-izolačné i bezpečnostné vlastnosti dverí. Pevné výplne možno kombinovať so sklenenými tabuľami rôznych veľkostí, tvarov a povrchov. Dverové výplne nám dodáva špičkový výrobca Perito

ZASKLENIE

Všetky pevné výplne možno v rôznom pomere plôch kombinovať so zasklením najrôznejších tvarov. Podľa nárokov na tepelno-izolačné vlastnosti môžete voliť dvojsklá, alebo trojsklá.

Povrch skla môže byť hladký a teda priehľadný. Ak je priehľadnosť dverami nežiadúca, vyberte si pieskované sklo, alebo niektoré z mnohých druhov ornamentných skiel.

K dispozícii sú aj špeciálne bezpečnostné sklá, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

 

Plná výplň

 

 

Bezpečnostné sklo

 

 

Ornamentné sklo

 

Štandardné
(Priehľadné) sklo

 

 

Ostatné zasklenie

 

PLASTOVÉ DVEROVÉ VÝPLNE

Dverové výplne z plastových dosiek, sú cenovo najdostupnejšie a najrozšírenejšie. Ich nevýhodou je tepelná rozťažnosť, ktorá môže na priamom slnku viesť k drobným deformáciám.

Alena

 

Blanka

 

Dagmar

 

Dora

 

Ema

 

Pavla

 

DVEROVÉ VÝPLNE Z HPL DOSIEK

HPL dosky sa lisujú zo zmesí syntetických živíc. Na rozdiel od plastových dosiek, sa ani na priamom slnku nerozťahujú a zaručujú dverám dokonalú tvarovú stabilitu.

K dispozícii sú v takmer neobmedzenej škále farieb, dekórov dreva a ich kombináciách. Dosky HPL majú dlhú životnosť a minimálne požiadavky na údržbu.

Dita

 

Jarmila

 

Michaela

 

Renata

 

Tamara

 

Zuzana

 

HLINÍKOVÉ DVEROVÉ VÝPLNE

Hliníkové dverné výplne umožňujú perfektné prepracovanie i tých nejmenších detailov. Najlepšie odolávajú voči poškodeniu a životnost se počítá na desítky let.

Ponúkajú originálny, moderný dizajn a vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti.

Darja

 

Denisa

 

Dita

 

Mariana

 

Sandra

 

Zuzana

 

Kompletnú ponuku dverových výplní výrobcu PERITO, ktorú môžete u nás požadovať, nájdete tu.