Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Drevené vchodové dvere

Vynikajúce izolačné vlastnosti predurčujú drevené vstupné dvere na použitie aj v nízkoenergetických a pasívnych domoch. Výber kvalitného dreva a starostlivé spracovanie zaručuje výbornú stabilitu rámu a dlhodobo spoľahlivú funkčnosť. Dizajn dverí možno ľubovoľne vytvárať, čo do členenia, povrchového riešenia a výplní. Môžete požadovať akýkoľvek tvar, plochu i typ zasklenia. Vyrobíme pre vás celosklenené dvere, vybavené bezpečnostným, alebo ornamentným sklom, plné panelové dvere, aj s nespočetným množstvom variantov skla a pevných výplní. Ochranu povrchu a dokonalý vzhľad dreva zaistia krycie laky, alebo prírodné lazúry mnohých farieb a odtieňov.

Drevené EURO vchodové dvere sú vybavené účinným tesnením a hliníkovým prahom, s prerušeným tepelným mostom. Na výber máme niekoľko variant bezpečnostného uzamykania (dverových rázvor) a mnoho dverových kľučiek a madiel, dverových zatváračov, elektrických zámkov, špeciálnych čítačiek na motorické otváranie dverí, panikových zámkov a pod.

K dreveným dverám si u nás vyberiete aj drevené eurookná v rovnakom prevedení.

RI WOOD ®
REAL 78 DOOR

REAL 78 DOOR
Tepelná izolácia Udaž 1,1 W/m2K
Prostup tepla rámu1,7 W/m2K
Protihlukové32 dB
KováníMACO® Protect
Hĺbka rámu78 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant78 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)78/ 56/ 140,153,167
Barva prírodné lazúry
Počet tesnení2
Určeniestandardné murované rodinné domy

Rad drevených dverý REAL vyniká remeselnou zručnosťou spojenú s modernou technológiou výroby a spoľahlivo spĺňa nároky na energeticky úsporné bývanie. K odolnosti našich drevených dverí prispieva unikátna povrchová úprava, ktorá zaručuje mnohoročnú funkčnosť. Dvere sú vhodné ako do novostavieb, tak i rekonštrukciou. Stavebná hĺbka umožňuje zasklenie 24 - 40 mm dvojsklom alebo trojsklom, prípadne vyplniť panelom. Dvere sú štandardne vybavené viacbodovú rozvorou s bezpečnostnými tŕňmi a kľučkou s ochranou proti odvŕtaniu. Dvere sa vyznačujú tiež hliníkovým prahom s prerušeným tepelným mostom a dvojitým dorazovým tesnením. Dvere je možné upraviť na bezbariérové. Dreviny - smrek, borovica, smrekovec, dub alebo exotické meranti. Odkvapnica - biela, bronz, tmavo hnedá, strieborná, RAL nástrek. Silikón - transparentné. Tesnenie - biela, hnedá, šedá.

RI WOOD ®
PREMIUM 92 DOOR

PREMIUM 92 DOOR
Tepelná izolácia Udaž 0,74 W/m2K
Prostup tepla rámu1,0 W/m2K
Protihlukové32 dB
KováníMACO® Protect / ROTO®
Hĺbka rámu92 mm
Hĺbka krídla Standard / Elegant92 mm
Výška rámu/křídla/viditelný/ (tloušťka)78/ 140/ 177
Barvaprírodné lazúry
Počet tesnení2
Určenieštandardné aj nízkoenergetické

Rad drevených dverí REAL vyniká remeselnou zručnosťou spojenú s modernou technológiou výroby a spoľahlivo spĺňa nároky na energeticky úsporné bývanie. Dvere sú vhodné ako do novostavieb, tak i rekonštrukciou. Stavebná hĺbka umožňuje zasklenie 40 - 50 mm trojsklom, prípadne vyplniť panelom. Dvere sú štandardne vybavené viacbodovú rozvorou s bezpečnostnými tŕňmi a kľučkou s ochranou proti odvŕtaniu. Dvere sa vyznačujú tiež hliníkovým prahom s prerušeným tepelným mostom a dvojitým dorazovým tesnením. Dvere je možné upraviť na bezbariérové. Dreviny - smrek, borovica, smrekovec, dub alebo exotické meranti. Odkvapnica - biela, bronz, tmavo hnedá, strieborná, RAL nástrek. Silikón - transparentné. Tesnenie - biela, hnedá, šedá.

 

Drevené vchodové dvere dokonale vyhovejú najnáročnejším požiadavkám na moderný dizajn stavieb a nízku spotrebu energií.

ZASKLENIE VCHODOVÝCH DVERÍ

Všetky pevné výplne, možno v rôznom pomere plôch kombinovať, so zasklením najrôznejších tvarov. Podľa nárokov na tepelnoizolačné vlastnosti, môžete voliť dvojsklá, alebo trojsklá.

Povrch skla môže byť hladký a teda priehľadný. Ak je priehľadnosť dverami nežiaduca, vyberte si pieskované sklo, alebo niektorý z mnohých druhov ornamentných skiel. K dispozícii sú aj špeciálne bezpečnostné sklá, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Plná výplň

 

Bezpečnostné sklo

 

Ornamentné sklo

 

Štandardné sklo

 

Ostatné zasklenie

 

DVERNÉ VÝPLNE

Druh dvernej výplne určuje vzhľad, tepelno-izolačné, aj bezpečnostné vlastnosti dverí. Pevné výplne možno kombinovať so sklenenými tabuľami rôznych veľkostí, tvarov a povrchov. Dverové výplne odoberáme od špičkového výrobcu Perito.

V našej ponuke nájdete široký výber plastových, či hliníkových dverových výplní. A tiež výplne z HPL dosiek. Celú ponuku nájdete na špeciálnej stránke, s kompletnou ponukou dverových výplní.

Kontaktujte nás so svojim dopytom