Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Drevené okná

Drevené eurookná

Klasické, celodrevené okná. Pre svoj prírodný vzhľad, výborné tepelno-izolačné vlastnosti a dlhú životnosť sa skvele hodia pre rodinné domy i moderné stavby. Sú tiež častou voľbou pre chalupy, rezidencie, renovované historické objekty, hotely a penzióny.

Drevohliníkové okná

Drevené okná, s hliníkovým opláštením. Jedinečný moderný dizajn a skvelé tepelno-izolačné vlastnosti z nich robia optimálnu voľbu, pre pasívne a energeticky úsporné domy, rezidencie, vily i penzióny.

PRIRODZENÁ KRÁSA DREVENÝCH OKIEN

Nemusíte mať strach z údržby drevených okien. Unikátna technológia lakovania lakovacím robotom výrazne zvyšuje kvalitu povrchovej úpravy, zjednodušuje starostlivosť a predlžuje životnosť okien. Tá sa počíta na desiatky rokov.  

Drevené okná dodávame na mieru konkrétnemu rodinnému domu, alebo inej stavbe. Osadzujeme ich špičkovým rakúskym kovaním MACO. Môžete si zvoliť krídlové, alebo posuvné okná, vrátane okien francúzskych (balkónových), alebo atypických rozmerov. K vybranému typu okien dodáme aj náležitý typ drevených vchodových dverí a bohatú ponuku príslušenstva.

Významnou konkurenčnou výhodou našich výrobkov je vynikajúci pomer, medzi vysokou úžitkovou hodnotou a prijateľnou cenou.  

Lakovania dreva

 

 

Kontaktujte nás so svojim dopytom