Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Drevené okná a dvere na mieru

Vyrábame drevené okná a dvere pre stavby, aj rekonštrukcie všetkých typov a energetických štandardov. Môžete si objednať okná bežných rozmerov i okná francúzske v tradičnej, alebo posuvnej podobe. Dodáme aj terasové a balkónové, alebo vchodové dvere.

Naše drevené okná vynikajú vysokou úrovňou remeselného spracovania a excelentnými tepelno-izolačné vlastnosťami. To ich predurčuje na použitie aj na stavbách pasívnych domov. Pre svoj prírodný vzhľad a dlhú životnosť sú obľúbenou voľbou najmä pre rodinné domy, chaty a chalupy. Nevyrábame kastlové okná, ani repliky okien na historických budovách.


PONUKA DREVENÝCH OKIEN

DREVENÉ KLASICKÉ OKNÁ

Okna bežných rozmerov s otváravými a výklopnými krídlami

DREVENÉ FRANC. OKNÁ

Okná veľkých rozmerov, ktoré slúžia aj na vstup do záhrady, či na terasu

DREVENÉ  POSUVNÉ OKNÁ

Okná s posuvom, ktoré šetria miesto a uľahčujú manipuláciu

 

PONUKA DREVENÝCH DVERÍ

DREVENÉ VCHODOVÉ DVERE

Krásne a odolné vstupné dvere do vášho domu

DREVENÉ DVERE NA BALKÓN / TERASU

Dvere určené na vstup na balkón, alebo terasu

 

 


KVALITA DREVENÝCH OKIEN A DVERÍ

Okná a dvere z dreva vyrábame v Příboře. Vďaka vysokému stupňu automatizácie a rokmi zdokonaľovaným výrobným procedúram, dosahujeme nadštandardnú kvalitu, pri veľmi solídnych predajných cenách. Naše výrobky si obľúbili českí, slovenskí i rakúski zákazníci.

PROFILY

Ku konštrukcii rámov a krídiel používame profily vlastnej konštrukcie. Vyrábame ich z niekoľkých druhov dreva, ktoré sa navzájom mierne líšia v tepelno-izolačných vlastnostiach, statickej pevnosti a samozrejme vzhľade.

Pri výrobe eurookien je povrch ošetrený kvalitným náterom. Pre zvýšenie odolnosti okien a dverí voči poveternostným podmienkach a mechanickému poškodeniu, možno vonkajšiu stranu okien opatriť špeciálnym hliníkovým krytom. Potom hovoríme o oknách drevohliníkových. Čoskoro vám predstavíme novinku na slovenskom trhu - hybridné okná s tvarovo úplne stabilným hliníkovým rámom a celodreveným povrchom.

Profily je možné použiť pre všetky typy, rozmery a tvary okien a dverí.

DESIGN A PRÍSLUŠENSTVO

Štruktúra dreva je pôsobivá sama o sebe. Farebný odtieň môžete ovplyvniť paletou farieb rôznych lazúr, alebo krycím náterom v mnohých odtieňoch RAL. Špičkové výrobky osadzujeme špičkovým kovaním popredných európskych výrobcov. Predstavíme vám aj rozmanitú ponuku príslušenstva a tieniacej techniky.

ÚDRŽBA

Starosti s údržbou drevených rámov do značnej miery eliminuje vysoko kvalitná povrchová úprava, ktorú má u nás na starosti lakovací robot. Povrch dreva tak stačí dvakrát ročne očistiť prostriedkom, ktorý vám odporučia naši pracovníci. S obnovou náteru je potrebné počítať raz za niekoľko rokov.

UVAŽUJETE O DREVENÝCH OKNÁCH, ALEBO DVERÁCH?

Neváhajte nás požiadať o radu! Prevedieme vás ponukou rôznych typov, vysvetlíme nejasnosti a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie. Popíšeme vám priebeh zákazky, ktorá začína bezplatným zameraním vášho domu, alebo bytu. Potom pripravíme bezplatnú kalkuláciu. Zdarma je doprava hotových výrobkov na miesto montáže.

FOTOGALÉRIA REALIZÁCII

DREVENÉ EUROOKNÁ A DVERE

DREVOHLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

Kontaktujte nás so svojim dopytom