Tradičný český výrobca
okien a dverí od roku 1994
Navštívte nás: Predajné miesta

Drevené okná

Vynikajúce konštrukčné vlastnosti dreva je možné využiť v spojení s prírodným, ale aj veľmi moderným dizajnom.

Drevené eurookná vyrábame z niekoľkých druhov drevín, ktoré sa od seba odlišujú pevnosťou, tepelno-izolačnými vlastnosťami a životnosťou. Kresbu dreva môžete zvýrazniť vhodnou prírodnou lazúrou, alebo ju prekryť niektorým z mnohých odtieňov krycích lakov.

Ak chcete životnosť predĺžiť ešte viac, zvoľte okná drevohliníkové. Vďaka hliníkovému oplášteniu a menšej náročnosti na údržbu môžu byť ideálnou voľbou.

NAŠE DREVENÉ OKNÁ

Drevené eurookná

Klasické, celodrevené okná. Pre svoj prírodný vzhľad, výborné tepelno-izolačné vlastnosti a dlhú životnosť sa skvele hodia pre rodinné domy i moderné stavby. Sú tiež častou voľbou pre chalupy, rezidencie, renovované historické objekty, hotely a penzióny.

Drevohliníkové okná

Drevené okná, s hliníkovým opláštením. Jedinečný moderný dizajn a skvelé tepelno-izolačné vlastnosti z nich robia optimálnu voľbu, pre pasívne a energeticky úsporné domy, rezidencie, vily i penzióny.

Hybridné okná

Unikátny patentovaný systém, kombinuje hliníkový rám, s masívnym dreveným krídlom. Hybridné okná sa vyznačujú vysokou statickou pevnosťou, nenapodobiteľným designom a prakticky neobmedzenou životnosťou rámu.

PRIRODZENÁ KRÁSA DREVENÝCH OKIEN

Nemusíte mať strach z údržby drevených okien. Unikátna technológia lakovania lakovacím robotom výrazne zvyšuje kvalitu povrchovej úpravy, zjednodušuje starostlivosť a predlžuje životnosť okien. Tá sa počíta na desiatky rokov.  

Lakovania dreva

 

Drevené okná dodávame na mieru konkrétnemu rodinnému domu, alebo inej stavbe. Osadzujeme ich špičkovým rakúskym kovaním MACO. Môžete si zvoliť krídlové, alebo posuvné okná, vrátane okien francúzskych (balkónových), alebo atypických rozmerov. K vybranému typu okien dodáme aj náležitý typ drevených vchodových dverí a bohatú ponuku príslušenstva.

Významnou konkurenčnou výhodou našich výrobkov je vynikajúci pomer, medzi vysokou úžitkovou hodnotou a prijateľnou cenou.

Kontaktujte nás so svojim dopytom